מועדון גלישה - TLV Surf Academy

מועדון הגלישה הילטון ביי Surf Academy בתל אביב

כל ילד וילדה הולכים היום לחוגים. חלקם ילכו לחוגי יצירה, אולי פעילות ספורטיבית או העשרה בתחום הריאלי. חלקם ילכו לתנועת נוער, לשיעורי נגינה או ריקוד, והשאיפה שלנו כהורים היא לתת להם את המקסימום: מקסימום העשרה, מקסימום התאמה, מקסימום נוחות. נכון, לא תמיד אנחנו יודעים מה נכון להם ולא תמיד הם ידעו בעצמם, אבל תמיד שווה לנסות ולהתאים, עד שמגיעים ביחד להתאמה המושלמת. 

מועדון הגלישה הילטון ביי Surf Academy בתל אביב מציע מגוון חוגי ספורט ימי, סאפ וגלישה בהתאם לגיל ולרמה של התלמידים. החוגים שלנו יספקו לילדיכם רגעי אושר ולמידה שהם לא יוכלו לחוות באף מקום אחר בפרק זמן כל כך קצר, ובעיקר ילמדו אותם על עצמם שיעורים חד פעמיים וחשובים ביותר, ויספקו להם חוויות שיישארו איתם לכל החיים וישפיעו על האנשים הבוגרים שהם יהפכו להיות.

הכירו את מועדון הגלישה הילטון ביי Surf Academy

לכולנו יש חבר שבדיוק התחיל לגלוש גלישת גלים, או חברה שהתחילה לעשות סאפ. כולנו רואים את התמונות ברשתות החברתיות ואת הפופולריות שהספורט הימי צובר בשנים האחרונות, אז הגיע הזמן שגם אתם תכירו: מועדון הגלישה Hilton Bay Surf Academy.

בHilton Bay Surf Academy יוכלו ילדיכם ללמוד מהמדריכים הטובים ביותר שיעורי גלישת גלים, סאפ, גלישת רוח ושיעורי יוגה סאפ. בנוסף תוכלו לשכור ציוד גלישה ולאחסן את ציוד הגלישה הפרטי שלכם אם תחפוץ נפשכם להיכנס למים גם כן, או שתוכלו לשבת על חוף הילטון עם כוס משקה או ארוחה טובה בזמן שילדיכם גולשים איתנו.

מועדון הגלישה ממוקם בחוף הילטון בתל אביב, חוף הנגיש לבעלי מוגבלויות ובעל תו התקן ״דגל כחול״ למצויינות סביבתית, בטיחות החוף ואיכות המים בו. כמעט שכחנו את הדבר הכי חשוב: הוא בהחלט אחד החופים הכי יפים בתל אביב. תוכלו לשבת עם הרגליים בחול החם ולראות את ילדיכם מתפתח, לומד, קם ונופל, בונה את האישיות שלו ומרחיב את ארגז הכלים לחיים שלו.

קצת היסטוריה - מועדון הגלישה המוביל בתל אביב

מועדון הגלישה הילטון ביי סרף אקדמי ממוקם בחוף הילטון בתל אביב שנחשב לחוף בו נוסדה תרבות הגלישה בישראל. בואו נחזור רגע אחד אחורה, ברשותכם: במהלך שנות החמישים המצילים בחוף היו הראשונים ללמוד גלישת גלים בארץ ונחשבו ל״משוגעים לדבר״ בעיני כל מי שהסתכל עליהם רצים אל המים הסוערים עם הגלשנים שלהם. במהלך שנות השבעים כבר יצא להם שם למרחקים והם כונו ״חבורת חוף הילטון״. החבורה הזו היא הבסיס למועדוני הגלישה בארץ בכלל ובתל אביב בפרט, והם אלו שהניחו את אבן היסוד לתרבות הגלישה המדהימה בישראל.

לשמחתינו, העירייה הקימה את שובר הגלים שהפך להיות אחד הסמלים המוכרים של חוף הילטון בתל אביב, מה שהופך את החוף לאידיאלי ללימוד גלישה: הגלים לא חזקים מדי והים זורם עם התלמידים, שלומדים לזרום יחד איתו בחזרה. בדיוק בגלל הסיבות האלה הבנו שמועדון הגלישה שלנו חייב להתמקם בחוף הילטון, דווקא בתל אביב.

את מועדון הגלישה בהילטון ביי הקים טל מצ׳ורו, גולש רוח אולימפי לשעבר שזכה באליפות אירופה בשנת 2000. לאחר שפרש מהספורט התחרותי ועבד כמאמן ומנהל מועדוני גלישה ברחבי הארץ, החליט לפתוח את האקדמיה לגלישה בתל אביב כדי להעביר לדור הבא את האהבה הגדולה לגלישה ואת המיומנויות הייחודיות שהיא מביאה איתה. בתור ילד אנרגטי ההורים של טל שלחו אותו למגוון חוגי ספורט, אבל רק כשהוא גילה את גלישת הרוח הוא הצליח לאזן את האנרגטיות שלו ולתעל אותה למקומות טובים ונכונים.

למה לבחור במועדון הגלישה בהילטון ביי?

אין ספק שספורט ימי הוא ספורט טרנדי, אופנתי ופופולרי, ולא לחינם הוא כל כך פופולרי ברשתות החברתיות. המון אנשים נחשפו לספורט הימי בשנים האחרונות, ובמדינה שמשית כמו שלנו אין אפילו סיבה אחת למה לא להתחיל להתאמן בו גם. כמובן שלספורט הימי יש גם ערך בריאותי רב: כל סוגי הספורט הימי מפעילים מספר גדול של שרירים בגוף, מפתחים את הקואורדינציה ומגדילים את סיבולת הלב-ריאה. המדריכים המיומנים שלנו הדריכו ומדריכים מספר רב של קבוצות גלישה, וילמדו את ילדיכם איך להתייצב נכון על הגלשן, איך לתפוס נכון את הגלים ומגוון טכניקות לשימוש נכון בגוף בזמן הגלישה.

מעבר לכל אלה, ילדיכם יקבלו ערך מוסף רחב מהשתתפות בחוגי הגלישה שלנו. מועדון הגלישה הילטון ביי סרף אקדמי נבנה על ההבנה שכל סוגי הגלישה מלמדים את הילדים מגוון מיומנויות לחיים, הרבה מעבר לרק עמידה על גלשן. הילדים מפתחים תחושה של עצמאות, ניסיון באתגרים שאינם חלק מהיומיום אך בהחלט משליכים עליו, סיטואציות מורכבות הדורשות פתרון מידי ויכולת קבלת החלטות בשטח. גלישת הגלים מחזקת את הביטחון העצמי, את היכולת להסתגל לסיטואציות דינאמיות שרווחות כל כך בחיי היומיום ולנצל את כל מה שהים מביא איתו.

אז מה אנחנו מציעים לכם?

נכון, סיפרנו על עצמנו המון, אבל עכשיו הגיע השלב האמיתי – מה אנחנו מציעים לכם? 

מועדון הגלישה הילטון ביי Surf Academy מעביר חוגים לילדים בכל הגילאים בתל אביב, על ידי צוות מדריכים מנוסה ומקצועי שהתחיל את דרכו בגלישה תחרותית. צוות המדריכים של מועדון הגלישה מקפיד על העברת ערכים כמו קבוצתיות, שותפות, משמעת, אחריות אישית ועזרה הדדית. הגלישה מלמדת את הילדים להתמודד עם סיטואציות שמכינות אותם לחיים האמיתיים והבוגרים שלהם, לעלות על הגלשן בחזרה שנייה אחרי שהגל מפיל אותך, לחשב מסלול מחדש במהירות, לצאת מתבניתיות מחשבתית, שילוב של דריכות וחדות עם רכות ותנועתיות שזורמת עם קצב המים והגלים.

מועדון הגלישה מספק גם שיעורי גלישה למבוגרים, בקבוצות או שיעורים פרטיים בהתאם להעדפת התלמידים. בכל השיעורים שלנו אנחנו מכוונים לתת לתלמידים ולתלמידות שלנו תחושה של שייכות למשפחת הגולשים ובכולם מלווה את הקבוצה מדריך או מדריכה צמודים שמעבירים את החוויה הקבוצתית, אבל גם נמצאים בתשומת לב לצורך הפרטני של כל תלמידה ותלמיד.

חוגי הגלישה מומלצים לילדים בעלי רמת אנרגיה גבוהה, מכיוון שהמיומנות הנדרשת מגולשים מערבת את כל החושים: לשמור על היציבות על הגלשן, להסתכל ולהבין מה המכשול הבא בזמן שהאיזון של הגוף נתון לשינויים תמידיים בגלל הגלים, וכל זה במקביל לעוד תלמידים בקבוצה שגם עליהם צריך לפקוח עין ולקחת אחריות במקביל לאחריות האישית של כל אחד מהתלמידים. הים הוא מקום מצוין לפרוק בו אנרגיות, אך הוא גם מקום מצוין למצוא בו איזון.

אנחנו מציעים מגוון שיעורים למגוון גילאים, בכל הרמות וכולם מתקיימים בחוף הילטון ביי, החוף הכי נוח לקיום פעילות ספורט ימית בתל אביב, 
החל מיום שישי ה-10.1 וימשכו עד סוף חודש יוני.  

החוגים שלנו מתחלקים כך:

 

שעתיים, פעם בשבוע, לחודש ניסיון: 500 ש״ח

שעתיים, פעם בשבוע, לכל הגילאים (תשלום שבועי): 500 ש״ח

שעתיים, פעם בשבוע, מגילאי 7 ועד בוגרים: 3,375 ש״ח

שעתיים, פעמיים בשבוע, מגילאי 7 ועד בוגרים: 5,400 ש״ח

שעתיים, שלוש פעמים בשבוע, לגילאי 12 ומעלה: 7,200 ש״ח

לימוד גלישה במועדון הגלישה שלנו בתל אביב יכול להוביל לתוצאות מעולות, גם פיזיות וגם מנטאליות. אנחנו מלמדים את הילדים גלישה בראייה חינוכית המשלבת את ערכי המצוינות בשני התחומים האלה, בלימוד קפדני בקבוצה אך בראייה פרטנית של כל תלמיד ותלמידה, הקשבה לצרכים שעולים מהם והתאמה של החומרים הנלמדים לכל אחד ואחת מהם.

אנחנו יודעים כבר על עצמנו כמה הגלישה שינתה את חיינו, כמה הפעילות הזאת העניקה וממשיכה להעניק לנו אקסטרה חשיבות לחיים, ואנחנו רוצים ושמחים להעביר את הידע הזה הלאה, ולגדל פה דור חדש של גולשים שמנצל את הידע שהוא צובר אצלנו כדי להתקדם בחיים הבוגרים ולהפוך להיות דור שיודע לעבד את המצוינות שהם מקבלים מאיתנו אל המצוינות האישית שלהם.

 

מועדון הגלישה

א'-ש' 07:00-20:00

03-510-3439

פעילויות ימיות

אירועים

HILTON BAY SURF ACADEMY  מנוסים  בהפקות בעלות תוכן ספורט ימי לאירועים פרטיים ועסקיים הרוצים לשבור את השגרה ולברוח לכמה שעות של פאן בלב של ת"א.

מבנה הלגונה הייחודי בחוף המבטיח לנו מים שקטים ורגועים ברוב ימות השנה והקירבה למסעדה  מאפשרים לנו להפיק עבורכם חוויה ימית שלא תשכחו.

בואו נדבר

דילוג לתוכן